Reference

Za dobu mého působení jsem měl možnost spolupracovat na řadě internetových projektů a to jako konzultant v agenturní sféře nebo jako konzultant  na volné noze. Mou prací je příprava textů, optimalizace webu na vyhledávané fráze, linkbuilding, správa PPC i profilů na sociální síti. Mám na starosti také zajištění úprav nákupních procesů, navržení vzhledu výpisu produktů v kategorii a prošel jsem si také realizací uživatelských testování. Své služby nabízím soukromníkům i agenturám.

Spolupráce se společností Perspectivo s.r.o. 2014 - dosud

V rámci spolupráce se zaměřujeme především na rozvoj a nastavení dlouhodobých online marketingových cílů pro jednotlivé klienty v návaznosti na jejich offlinové aktivity. Vzniká tak ucelený soubor činností a těsné spolupráce.

Eshopy a jejich webové protějšky

 

 

Plzeňská filharmonie o. p. s.

Plzeňská filharmonie o.p.s. má statut obecně prospěšné společnosti, jejíž základní funkcí je šíření a popularizace kulturních hodnot v oblasti hudby. Toto poslání naplňuje Plzeňská filharmonie jak pravidelnou koncertní činností v podobě abonentních řad, speciálních koncertů a domácích i zahraničních zájezdů, tak nahráváním zvukových nosičů. Důležitou složkou aktivit orchestru je podpora mladých umělců a současné hudební tvorby.

Další eshopy a weby:

Spolupráce se společností eBRÁNA s.r.o. 2011 - 2014

Z mého pohledu mezi nejzajímavější projekty patřila společnost TRENDO s.r.o., Roltechnik a.s. a konzultace realizované pro společnosti 2VV s.r.o., České dráhy a.s., Kofola a ETA a.s.  Podílel jsem se ale i na jiných projektech.

Eshopy a jejich webové protějšky

ROLTECHNIK a.s.

Společnost ROLTECHNIK patří k prvním společnostem v regionu Východní Evropy v oblasti výroby a distribuce sprchových koutů, akrylátových van, vaniček a hydromasážních zařízení. Disponuje vlastními výrobními závody v Třebařově a Červené Vodě s výrobními a skladovými prostory o celkové rozloze 16.000 m2.

Dálší eshopy a weby:

Realitní kanceláře

NEXT REALITY GROUP a.s.

Realitní kancelář s jednou z největších sítí poboček po celé ČR. Zajišťuje zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí s kompletním servisem služeb. 

Dálší realitní společnosti: